17 stycznia 2020r

Występ Chóru Kasztelanki


31 stycznia 2020r.

Zabawa karnawałowa w zaprzyjaźnionym Domu Nakło nad Notecią


11 luty 2020r.

Zabawa karnawałowa w zaprzyjaźnionym Domu „Jesień życia” w Bydgoszczy

 


20 luty 2020r.

Zabawa karnawałowa w naszym Domu wraz zaproszonymi gośćmi Dyrektor WPS w Poznaniu Pan Łukasz Krysztofiak, Starosta Wągrowiecki Pan Tomasz Kranc, Wicestarosta Wagrowiecki Pan Michał Piechocki oraz DPS Tonowo, DPS Podobowice, DPS Bydgoszcz

 


21 luty 2020r.

Zabawa karnawałowa w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żninie


9 marca 2020r.

Dzień Kobiet


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy,

aby światełko Betlejemskie zwiastujące narodziny Jezuska wypełniło wszystkie serca dając pokój i radość, a nade wszystko zdrowie. Niech zapali w nas to, co przygaszone brakiem nadziei, byśmy radością i miłością obdarowywali wszystkich wokół.

Wesołych Świąt!

Mieszkańcy naszego Domu zostali obdarowani przez życzliwych Przyjaciół, którzy z ogromnym sercem przygotowali słodkości, upominki i kartki świąteczne.
Serdecznie dziękujemy:

Fundacji Biedronki, Bankowi Pałuckiemu z Damasławka, Szkole Podstawowej z Morakowa, Przedszkolu z Wapna, KGW z Aleksandrowa, osobom prywatnym z Poznania i Grodziska Wlkp. oraz Panu Mateuszowi za wspaniałą inicjatywę organizacji paczek oraz Pani Grażynie Kaiser, którzy wspólnie  z MOS z Gołańczy, ZS z Gołańczy oraz ŚDS z Gołańczy nie tylko obdarowali mieszkańców, ale wykonali dla nich również piękne piosenki świąteczne na dziedzińcu DPS wprowadzając nas wszystkich w cudowny świąteczny czas. Z całego serca jeszcze raz dziękujemy.

 

 

 

 

Skip to content